Matematik Özel Ders Ankara

Review of: Baskent Egitim
butik dershane, özel ders:
Baskent Egitim

Reviewed by:
Rating:
5
On 31 Ağustos 2014
Last modified:8 Ağustos 2017

Summary:

Sevgili öğrenciler ve değerli velilerimiz, merhabalar…  

Uzun yıllar dershane ve liselerde öğretmenlik-müdürlük-yöneticilik deneyimlerine sahip, tecrübeli ve alanında uzman eğitimcilerimizin yanısıra, genç, enerjik ve dinamik ama özel ders konusunda yine çok tecrübeli eğitimcilerimizin de içinde olduğu dengeli ve başarı vaad eden kadromuzla sizleri selamlıyoruz.

Özel derslerimizle ciddi-disiplinli ama öğrencilerimizi sıkmadan, konsantrasyonlarını bir dakika bile kaybetmelerine izin vermeyecek nitelikli ve kaliteli bir sistemle, eğitimlerini en iyi şekilde sağlama konusunda prensipli ve yüksek hedeflere sahip bir eğitim merkeziyiz. Öğrencilerimizin hedefledikleri başarılara ulaşması en büyük gayemiz ve uğraşımızdır. Yıllar boyu Ankara’da süregelen üstün başarı ve güven ortamımızla sizlere ve değerli gençlerimize başarının, bilginin ve nitelikli eğitimin kapılarını sonuna kadar açma sözü veriyoruz.

Eğitimde en kilit noktalardan birinin de, öğrencilerimizin istek ve motivasyonu ile alakalı olduğunu çok iyi biliyor, programlarımızı bu istek-motivasyon düzeyini en üst noktada tutarak, öğrenmeyi sevdirmek üzerine kuruyoruz. Ders saatleri ve zamanlarını yine öğrencilerimize göre ayarlıyor, bu sayede en zinde ve kafalarının rahat olduğu zamanlarda derslerimizi yapıyoruz.  Bütün bunları yaparken eğitimi en önde tutuyor, bizler için en büyük kazanımı öğrencilerimizin bizleri gururlandıracak başarıları olarak görüyor ve başka yerlerde bulamayacağınız kadar uygun fiyatlar ile sizlerin de cebinizin ve kafanızın rahat olmasını sağlıyoruz.

Dersler ve ders işleyişi hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, gelip tanışmaya ve bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Ders Ücretlerimiz; http://ankaraozelders.info/ders-ucretleri/

Adres ve İletişim Bilgileri; http://ankaraozelders.info/adresveiletisimbilgileri/

Matematik Özel Ders Ankara’da bizim işimiz…

Sevgiler, saygılar…

“Matematik Özel Ders Ankara” Başkent Eğitim Merkezi