Hakkımızda

bire bir özel ders

Sevgili öğrenciler ve değerli velilerimiz, öncelikle merhabalar.

Uzun yıllar dershane ve liselerde öğretmenlik-müdürlük-yöneticilik deneyimlerine sahip, tecrübeli ve alanında uzman eğitimcilerimizin yanısıra, genç, enerjik ve dinamik ama özel ders konusunda yine çok tecrübeli eğitimcilerimizin de içinde olduğu dengeli ve başarı vaad eden kadromuzla sizleri selamlıyoruz.

Ciddi-disiplinli ama öğrencilerimizi sıkmadan, konsantrasyonlarını bir dakika bile kaybetmelerine izin vermeyecek nitelikli ve kaliteli bir sistemle, eğitimlerini en iyi şekilde sağlama konusunda prensipli ve yüksek hedeflere sahip bir eğitim merkeziyiz. Öğrencilerimizin hedefledikleri başarılara ulaşması en büyük gayemiz ve uğraşımızdır. Yıllar boyu süregelen üstün başarı ve güven ortamıyla sizlere ve değerli gençlerimize başarının, bilginin ve nitelikli eğitimin kapılarını sonuna kadar açma sözü veriyoruz.

Eğitimde en kilit noktalardan birinin de, öğrencilerimizin istek ve motivasyonu ile alakalı olduğunu çok iyi biliyor ve programlarımızı bu istek-motivasyon düzeyini en üst noktada tutarak, öğrenmeyi sevdirmek üzerine kuruyoruz. Ders saatleri ve zamanlarını yine öğrencilerimize göre ayarlıyor, bu sayede en zinde ve kafalarının rahat olduğu zamanlarda derslerimizi yapıyoruz.  Ve bütün bunları yaparken eğitimi en önde tutuyor, bizler için en büyük kazanımı öğrencilerimizin bizleri gururlandıracak başarıları olarak görüyor ve başka yerlerde bulamayacağınız kadar uygun fiyatlar ile sizlerin de cebinizin ve kafanızın rahat olmasını sağlıyoruz.

Dersler ve ders işleyişi hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, gelip eğitim merkezimizi görüp, tanışmaya ve bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Sevgiler, saygılar…
Başkent Matematik Özel Ders ve Danışmanlık Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir