Derslerimiz

Her sınıftan ilköğretim, lise ya da üniversite ve YGS-LYS-TEOG sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerimize “sonuç garantili özel derslerimiz” ve “7 kişilik butik eğitim gruplarımız” ile hizmet vermekteyiz. 

Öğrencilerimizin hangi derste eksikleri varsa bu dersleri seçerek sadece o derslere katılabilirler. Ders süresi diğer kurumların aksine 45 dakika değil, 60 dakikadır. Şayet, konu, çözümlemeler, sorular tam anlamıyla belirtilen süre içerisinde bitmezse, konu bir sonraki derse bırakılmadan ücretsiz bir şekilde ders bizim tarafımızdan konu tamamen pekişinceye kadar uzatılır. Bizim için önemli olan başarıdır ve bu başarının elde edilmesi için eğitimci olarak üzerimize düşen her şeyi yapmak bizim tek görevimizdir.

Alanında uzman, tecrübeli ve eğitime gönül vermiş eğitimci kadromuz önderliğinde, tüm ders ve branşlarda özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel ders Ankara;

Derslerimiz-Özel-Ders-Ankara-Eğitim-Merkezi

Derslerimiz // Ek olarak Almanca gibi önemli dil ve dillerde de özel derslerimiz bulunmaktadır.

 

Bütün derslerin programlı-disiplinli bir şekilde yer aldığı yoğun eğitim gruplarımızın haftalık ders programlarını da devamdaki linkte bulabilirsiniz. http://ankaraozelders.info/butik-dershane-gruplari/

 

Derslerimiz;  http://ankaraozelders.info/derslerimiz/

Ders Ücretlerimiz; http://ankaraozelders.info/ders-ucretleri/

Adres ve İletişim Bilgileri; http://ankaraozelders.info/adresveiletisimbilgileri/

 

 

9 thoughts on “Derslerimiz
 1. elif simsek dedi ki:

  Merahaba ben ygs lys matematik ve geometri dersleri almak istiyorum. Hafta sonu olması gerekiyor.

 2. elif dedi ki:

  Merahaba ben ygs lys matematik, geometri, fizik ,biyoloji ve kimya dersleri almak istiyorum.

  1. BaskentEgitim dedi ki:

   Merhabalar, telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirseniz ya da eğitim merkezimize uğrayabilirseniz detaylı bir şekilde konuşabiliriz.

 3. Mustafa Ulaş dedi ki:

  10 yıllık Türkçe öğretmeniyim. 32 yaşındayım. 5,6,7 ve 8. sınıflara grup dersi veya özel ders verebilirim.

 4. ersen can dedi ki:

  17 yıl deneyımı olan sosyal bilgiler ogretmenıyım.39 yasındayım.5-6-7-8.sınıflara bıerebır yada grup ders verebılırım.daha önceden ozel ders ve grup ders etüd merkezı deneyımım vardır.

 5. NERMİN YILMAZ dedi ki:

  lise sona giden kızıma kimya dersi aldırmak istiyorum.

  1. BaskentEgitim dedi ki:

   Merhabalar, telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirseniz ya da eğitim merkezimize uğrayabilirseniz detaylı bir şekilde konuşabiliriz.

 6. Halil Gökhan Yurtoğlu dedi ki:

  Merhabalar şu an bir kurumda fizik öğretmeni olarak görev yapıyorum boş zamanim fazla olduğundan ihtiyacınız halinde sizinle beraber çalışmak isterim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir