Ders Ücretleri

Ankara’nın en uygun fiyatları garantisi ile” özel ders ve 7 kişilik özel eğitim gruplarımızla çocuklarımıza ve velilerimize kaliteli eğitim ve başarı sözü” veriyoruz.

butik dershane ankara
Özel derslerimiz her sene olduğu gibi “Ankara’nın en uygun fiyatları” ilkemizle saatlik yalnızca 70 TL’denbütün derslerin belirli bir program ve disiplin ile işlendiği, başarı sözü verdiğimiz,  7 kişilik yoğun eğitim gruplarımızın” ücretleri ise diğer butik eğitim veren kurumların ‘neredeyse yarı fiyatına’, aylık yalnızca 700 TL’den başlamaktadır.

Butik dershane gruplarımız sadece 7 kişilik olduğu için, sınırlı sayıdaki mevcut yerlerin dolma ihtimaline karşı bir an önce kayıtların yapılmasını öneriyoruz. 

Yüzlerce öğrencimizi başarıya ulaştırdığımız, 15 yılı aşkın eğitim ve danışmanlık kariyerimizin getirdiği tecrübeler sonucu, özellikle okul-kolej gibi kurumlarda eğitim hayatına devam eden, daha az zamana sahip ve sadece 1-2 derste yardıma ihtiyaç duyan veya daha yoğun bir program isteyen öğrencilerimize eksik oldukları branşlarda “bire bir özel ders” almayı öneriyoruz. Bu sayede ders saatleri öğrencilerimize göre ayarlanıyor, onları gereğinden fazla yormadan, konsantrasyon kaybı ya da bıkkınlık yaşamaları engellenerek daha başarılı olmaları sağlanıyor. Aynı şekilde ailelerimizde maddi anlamda daha rahat ediyor.

Geniş zamanlara sahip ve 3’ten fazla derste yardıma ihtiyacı olan, YGS-LYS ve TEOG sınavlarında başarı hedefi olan öğrencilerimiz için ise “butik gruplarımız” her açıdan daha avantajlı olmaktadır. Gruplarımız eğitim kalitesini en üst seviyede tutmak adına 7’şer kişilik olup, yüz yüze görüşebilmek ve daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bizim için önemli olan, kaliteli eğitim ve öğrencilerimizin bizleri gururlandıracak başarılarıdır.  Öğrencimizin seviyesini ölçüp, başarıya ulaştıracak bir plan oluşturmak için veya ödeme şekilleri, ödemelerin esnekliği hakkında görüşmek için sizleri eğitim merkezimize gelip, yerimizi görüp tanışmaya, bir çayımızı/kahvemizi içmeye bekler, davet ederiz.

İletişim ve adres bilgilerimize ise şuradan ulaşabilirsiniz; http://ankaraozelders.info/adresveiletisimbilgileri/

ankara özel ders fiyatları

 

4 thoughts on “Ders Ücretleri
 1. Fatma K dedi ki:

  Merhaba,
  Erkek arkadaşım ALES’e hazırlanıyor. Haftaiçi 9:00/18:30 çalışıyor. Haftasonları da iş için şehir dışında. Vakti çok kısıtlı olduğu için face to face matematik dersi alması gerekiyor. Bizi program ve ücret hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

  İyi çalışmalar

 2. Elif dedi ki:

  Merhaba, 11. sınıf mf öğrencisiyim, lys ve ygs için kurs arıyorum fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz?

 3. Göktan Güler dedi ki:

  Fen ve Teknoloji dersi öğretmeniyim ve özel ders veriyorum.Öğretmen ihtiyacınız varmı beraber çalışabiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir