Ders Ücretleri

Ankara’nın en uygun fiyatları garantisi ile çocuklarımıza ve velilerimize kaliteli eğitim ve başarı sözü veriyoruz. Özel derslerimiz her sene olduğu gibi Ankara’nın en uygun fiyatları ilkemizle saatlik, yalnızca 100 TL’den başlamaktadır. Hem mezunlar, hem de son sınıf öğrencileri için yoğunlaştırılmış YKS – TYT – AYT  ve LGS özel çalışma planımız için lütfen bizi arayın.

Yüzlerce öğrencimizi başarıya ulaştırdığımız, 20 yılı aşkın eğitim ve danışmanlık kariyerimizin getirdiği tecrübeler sonucu, özellikle okul-kolej gibi kurumlarda eğitim hayatına devam eden, daha az zamana sahip ve sadece 1-2 derste yardıma ihtiyaç duyan veya daha yoğun bir program isteyen öğrencilerimize eksik oldukları branşlarda “bire bir özel ders” almayı öneriyoruz. Bu sayede ders saatleri öğrencilerimize göre ayarlanıyor, onları gereğinden fazla yormadan, konsantrasyon kaybı ya da bıkkınlık yaşamaları engellenerek daha başarılı olmaları sağlanıyor. Aynı şekilde ailelerimizde maddi anlamda daha rahat ediyor.

Bizim için önemli olan, kaliteli eğitim ve öğrencilerimizin bizleri gururlandıracak başarılarıdır.  Öğrencimizin seviyesini ölçüp, başarıya ulaştıracak bir plan oluşturmak için veya ödeme şekilleri, ödemelerin esnekliği hakkında görüşmek için sizleri yerimizi görüp tanışmaya, bir çayımızı/kahvemizi içmeye bekler, davet ederiz.

İletişim ve adres bilgilerimize ise şuradan ulaşabilirsiniz; http://ankaraozelders.info/adresveiletisimbilgileri/

ankara özel ders fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir