Ankara Özel Ders Fiyatları

ankara özel ders fiyatları, ankara, özel, ders, ankara özel ders, matematik ankara özel ders, ankara özel ders ücretleri, ankara matematik özel ders fiyatları, ankara matematik özel ders ücretleri:
Ankara Özel Ders Merkezi
Version:
2014-2015
Price:
20-45

Reviewed by:
Rating:
5
On 16 Eylül 2014
Last modified:30 Eylül 2014

Summary:

Ankara Özel Ders Fiyatları değerlendirmesi

Ankara özel ders fiyatları konusuna bir bakış atacağız.

Ankara özel ders fiyatları İstanbul, İzmir gibi illerden daha makul bir seviyede devam ediyor. Bu, özel ders eğitimi veren bir kurum olarak bizim hoşumuza giden bir durum aslında. Özel derslerin sadece belli bir zümreye, zenginlere yönelik bir eğitim sistemi olmaması gereklidir. Gün geçtikçe gereksiz bir pahalılığa ulaşan kalitesiz okul ve dershane eğitimlerinin yanında, başarı odaklı ve başarı oranı çok daha yüksek olan bu sistemin fiyatlarının makul boyutlarda kalması, bu sistemin artık lüks olarak görülmemesini sağlıyor. Bunun yanı sıra il, hatta ülke bazında daha nitelikli ve kaliteli eğitime giden yolların maddi engeller nedeniyle kapanmaması gelecek adına da büyük bir umut kaynağı oluyor. Kaliteli bir eğitim görme şansına sahip olan öğrencilerin çokca yetiştiği bir ülke, sanayiden, bilime, hatta sanata kadar bir çok branşta öncü ülkelerden olma şansına sahiptir. Daha çok ses getiren, yaşamımızı daha yaşanılır kılabilecek yenilik ve buluşlara giden yol, tabi ki kaliteli eğitimden geçer. Bu yüzden fiyatların mümkün olduğunca eğitimcinin emeğini karşılayacak seviyede ama haddinden fazla uçuk ücretler telaffuz edilmeden, tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği bir çerçevede olmalıdır.

Özel ders eğitimi veren ve kaliteyi ön planda tutan, başarı sözü veren bir kurum olarak, yukarıda saydığımız nedenlerden ötürü fiyatlarımızı mümkün olduğunca en aşağıda tutmaya ve Ankara’nın en uygun fiyatlı derslerini vermeye yıllardır olduğu gibi yine devam ediyoruz. Öğrenciyi para kaynağı olarak gören kurumların başarılı olamayacağını, uzun süre faaliyetlerine devam edemeyeceklerini yıllardır görüyor ve çok iyi biliyoruz.

20 yılı aşkın süredir gururlandığımız kadar başarılı öğrenciler yetiştiren, kalite ve başarı sözü veren bir eğitim merkezi olarak, özel derslerde 45 lira (ders saatlerimiz 45 dakika değil, 60 dakikadır), 4 kişilik butik gruplarımızda ise 20 lira gibi cüzi ücretlerle çocuklarımızı geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz.

“ANKARA ÖZEL DERS FİYATLARI” NE DÜZEYDE?

Ankara özel ders fiyatları, dersin branşına ve dersin verildiği yere göre değişiyor. Genel olarak değerlendirmek gerekirse, Matematik, Geometri gibi çok fazla özel ders isteğinin bulunduğu branşlarda, deneyimli ve tecrübeli eğitimciler genel olarak 45 dakikalık dersleri 70 lira civarında veriyor. Bu aslına bakılırsa yine biraz yüksek ve pahalı bir rakam. Diğer yandan, henüz okuyan, bir yandan eğitim masrafını çıkartmak isteyen tecrübesiz eğitimci adaylarında ise bu fiyatlar 40-50 lira arasında değişiyor.

Ankara özel ders fiyatları, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji gibi branşlarda ise tecrübeli eğitimciler tarafından 60 lira, öğrenciler tarafından 30-40 lira aralığında seyrediyor.

Tabi ki Ankara özel ders fiyatları, dersin verildiği yere göre de değişiklikler sergiliyor. Örneğin, bir özel ders merkezinde daha makul fiyatlara özel ders imkanı bulunabilirken, eve özel derse gelen eğitimciler daha fazla ücret talep edebiliyorlar.

Ankara özel ders fiyatları konusunu inceledik, bir önceki ‘Matematik Özel Ders Neden Gereklidir? Faydalı mıdır?’ başlıklı yazımıza göz atabilir, düşüncelerinizi yorumlarla bize bildirebilirsiniz; http://ankaraozelders.info/matematik-ozel-ders-neden-gereklidir/